Федерація кікбоксингу

1sСпівробітники Охоронної фірми «САФЕТІ» активно займаються спортом в наших лавах є майстри спорту, тренери, наші охоронці постійно підтримують себе у відмінній фізичній формі саме тому коли на початку 2019 року до нас звернулася ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФЕДЕРАЦІЯ КАРАТЕ, БОКСУ ТА КІКБОКСИНГУ МІСТА ПІВДЕННОГО» з проханням про допомогу у міжнародних змаганнях наша компанія вирішила допомагати дітям займатися спортом і досягати висот на змаганнях міжнародного рівня.

У 1991 році було створено СК «КЕМПО» з контактного карате і кікбоксингу в якому займаються діти та юнаки від 7 до 18 років і дорослі.

Засновники СК «КЕМПО» Карауш Олександр Миколайович і Барков Олег Іванович.

В ДЮСК «КЕМПО» виховані спортсмени, багаторазові чемпіони та призери Чемпіонатів та Кубків України, світу та Європи:

МСМК Кравчук Ігор.
МСУ Барков Олег Іванович, Смірнов Сергій, Прокудін Дмитро, Папов Сергій.
КМСУ Денов Василь, Станкевич Михайло, Потапенко Кирило, Драгунів Анатолій, Монастирський Олександр, Беседины Сергій, Кравчук Аліна, Барков Олег, Родіонов Артем, Борщенко Юрій, Коваленко Олександр, Копач Олександр.

2sДЮСК «КЕМПО»
Головний тренер-викладач МСУ з кікбоксингу Барков Олег Іванович.
Тренер-викладач:
Прокудін Дмитро, МСУ Чемпіон України, Кубків світу та Європи
Станкевич Михайло, КМСУ призер Чемпіонатів і Кубків України, світу
Денов Василь, КМСУ Чемпіон України, Кубків світу
Барков Олег Олегович, КМСУ Чемпіон України, Кубків світу
Коршунов Едуард, КМСУ призер Чемпіонатів і Кубків України, світу
Карачунов Дмитро, КМСУ призер Чемпіонатів і Кубків України

З 2001 року в СК «КЕМПО» виховані спортсмени, багаторазові чемпіони та призери Чемпіонатів та Кубків України, світу та Європи: Смирнов Сергій, Киливник Петро, Драгунів Анатолій, Монастирський Олександр Жуган Сергій, Турський Андрій, Кругликов Євген, Деменников Ілля, Борщенко Юрій, Коваленко Олександр, Стодола Анатолій, Родіонов Артем, Кравчук Ігор, Станкевич Михайло, Зубенко Руслан, Копач Олександр, Виноградова Яна, Дорощенко Єгор, Беседины Сергій і Оксана, Прокудін Дмитро Деркач Максим, Олександр Шкурат, Волошин Олександр, Колісниченко Олександр, Клинків Артур, Синиця Юрій, Горовий Ігор, Коршунов Едуард, Кравчук Аліна, Денов Василь, Пастушенко Андрій та багато інших.

Підготовлено: майстер спорту міжнародного класу (Кравчук І. Н.), майстри спорту України з кікбоксингу (Смирнов С. Б, Прокудін Д. А Бесєдін С. В.), спортсмени з майстерні ступенем міжнародного класу I-го Дану з контактного карате (Смирнов С. Б., Монастирський А. Д., Жуган С. В.), КМСУ з кікбоксингу (Станкевич Михайло, Стодола Анатолій, Коваленко Олександр, Турський Андрій, Родіонов Артем, Зубенко Руслан, Бесєдіна Оксана Деркач Максим,, Гришин Максим, Симаченко Віталій та ін) безліч спортсменів з I-III розрядами з кікбоксингу.

У СК «КЕМПО» відкрита секція рингових дисциплін, тренером призначений працівник «САФЕТІ» Заборін Леонід Михайлович. У планах відкриття секції по ММА.

Наш боєць став чемпіоном Одеської області по ММА - Заборін Леонід, смішні єдиноборства.

Заборін Леонід - Бронзовий призер Чемпіонату України з ММА.